Велосипедом на роботу

Ви бачите нас з вікна автобуса, автомобіля, чи йшовши по тротуару в напрямку роботи. Ми різні, хтось в різнокольоровій екіпіровці,а хтось одягнутий в звичайний одяг. Серед нас є молоді хлопці, красиві дівчата, енергійні дідусі, бабусі. З кожним роком нас стає все більше.  Більше велосипедистів, які їздять на роботу, з роботи чи просто катаються.

Ми обрали цей транспорт не випадково. Чому саме?

Ну тому, що це зручно.

В автобусі спекотно, незручно, бувають години «шпротної давки», його потрібно чекати, хтось Вам може зіпсувати настрій і за це задоволення потрібно платити.

Автомобіль – так це круто, популярно – бо так каже реклама,  але дуже дорого. В поїздках на роботу 6-12 км його використання не обґрунтована. І не забувайте про затори в години пік.

Велосипед — дешевий транспорт. Мабуть самий демократичний серед існуючих, його може дозволити кожен, з ним Ви ні від кого не залежите. Пробки? )) Забудьте про них, вони не для нього. Хочете мати струнку фігуру, сильне серце і міцне здоров’я? Бути на роботі першими, енергійними, в хорошому настрою?

Приєднуйтесь до нас. Спільнота «Велосипедом на роботу» — це проект створений велосипедистами, з метою популяризації велосипеда в Україні.

Тут Ви зможете знайти однодумців, корисні поради, вивчити правила дорожнього руху і бути в курсі вело-новин.

Завітайте на наш сайт: biketowork.org.ua чи соціальні мережі, приєднуйтесь до нас.

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий

Вы должны Войти, чтобы оставить комментарий.

ссылки пртнеров