Компанія «Вторма» дає можливість заробляти на вторсировині

У центрі України м.Бровари, що під Києвом, міститься основний офіс і виробничий склад екокомпанії «Вторма» — сучасного підприємства, яке займається переробкою вторинної сировини та промислових відходів.


Окрім м.Бровари, «Вторма» має 7 філіалів у  м.Київм.Чернігівм.Біла Церковм.Борисполім.Херсонм.Ніжин та м.Львів де приймають різні види вторсировини.
А у м.Бровари «Вторма» поставила контейнери для роздільного збору: https://ebrovary.com/vtor

За майже п’ятнадцять років продуктивної роботи компанія «Вторма» стала підприємством, яке спеціалізується на закупівлі вторсировини, його переробці та оптової реалізації.

Сьогоднішня «Вторма» це сто п’ятдесят працівників, а також власний автопарк «Вторма», техніка і обладнання для вторинної сировини.

Запчасти Amazone

 

ТОВ «ВТОРМА ua» представляє собою компанію, яка скуповуєпереробляє та продає на території України вторсировину та промислові відходи.

Наша головна місія — перетворити відходи виробництва в додатковий прибуток клієнтів.

Наш девіз – «чистий прибуток», і кожен, хто співпрацює з нами, не лише  заробляє, але й зберігає екологію, робить чистішою свою країну.

Ми успішно виконуємо свої основні цілі:

  1. Лідируємо в галузі збору та обробки відходів і вторинної сировини.
  2. Підтримуємо програми по збереженню екології та навколишнього середовища.
  3. Використовуємо сучасну, спеціалізовану техніку.

Наш пріоритет спрямований на здійснення не тільки економічних аспектів діяльності, а й на здійснення екологічних програм. Передові технології переробки та співробітники з високою кваліфікацією забезпечують надійну обробку відходів виробництва. Злагоджений колектив професіоналів закуповує, сортує обробляє, переробляє і реалізує вторсировину, гарантуючи максимальну якість підсумкового товару.

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий

Вы должны Войти, чтобы оставить комментарий.

ссылки пртнеров